„SIŁA JEST KOBIETĄ”. To hasło, które pojawiło się w mediach społecznościowych już kilka lat temu, stale zyskuje na sile, wymowie i znaczeniu. Doskonale opisuje nas, kobiety, i to, z czym zmagamy się na co dzień – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Aby żyć dobrze i w zgodzie ze sobą, aby realizować się zawodowo, a przede wszystkim – aby sprawnie łączyć te zupełnie odrębne światy, jakimi są kariera, rodzina i czas dla siebie – do tego potrzeba nie lada siły. I my ją mamy, każda z nas. To coś, co nas łączy. Ale nie tylko to. Łączy nas jeszcze branża, z którą postanowiłyśmy związać się zawodowo. Branża, do której – jak często można usłyszeć w rozmowach – trafiłyśmy przez przypadek, ale związałyśmy z nią naszą przyszłość już całkiem świadomie. Świat ubezpieczeń zdobywamy powoli, ale konsekwentnie, pnąc się po kolejnych szczeblach kariery, i osiągając w nim coraz więcej i więcej. To właśnie z myślą o kobietach pracujących w świecie ubezpieczeń powstało nasze forum:

FORUM KOBIET UBEZPIECZEŃ I REASEKURACJI
Idea Forum zrodziła się w głowach kobiet z myślą o kobietach. To będzie nasze, cykliczne spotkanie, podczas którego będziemy miały możliwość wymienić się doświadczeniami związanymi stricte z karierą w ubezpieczeniach, ale także spędzić wartościowo dzień w swoim towarzystwie. Program FORUM zawiera szereg inspirujących zagadnień, które mogą okazać się niezwykle przydatne w codziennym życiu zawodowym. Forum podzielone będzie na trzy panele. Podczas pierwszego z nich, poruszymy zagadnienia ogólne. Wśród proponowanej tematów znajdują się:
• Psychologiczne aspekty zarządzania;
• Kreowanie wizerunku kobiety menedżera;
• Mobbing i dyskryminacja – jak sobie z tym radzić? Drugi panel zawierał będzie prezentacje Partnerów Forum.
Po wspólnym lunchu zapraszamy na część trzecią Forum, będzie to debata z udziałem Gości Honorowych - Pań, które odniosły sukces zawodowy w świecie ubezpieczeń.
Udział w FORUM jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkie Panie związane na co dzień z ubezpieczeniami, które są zainteresowane wymianą doświadczeń oraz efektywnym spędzeniem czasu w towarzystwie koleżanek z branży. Patronat medialny: „Gazeta Ubezpieczeniowa”
Patronat honorowy: Polskie Biur Ubezpieczycieli Komunikacyjnych


 

 

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!